imprezy
Wynalazki w Pałacu Kultury i Nauki

Jeszcze tylko dziś można zwiedzić Międzynarodową Wystawę Wynalazków IWIS 2007 w Pałacu Kultury i Nauki (godz. 10 - 16).

Na ekspozycji jest ok. 200 przyrządów. Można tam zobaczyć np. szczoteczkę do zębów z kamerą czy urządzenie, które wydaje dźwięki, gdy ktoś ukradnie nam portfel lub komórkę.  - barka

Dziennikarze aktorami

W Teatrze Wielkim na Dzień Dziecka na godz. 18 zaplanowano nietypowe przedstawienie - w "Śpiącej królewnie" rodziców tytułowej bohaterki - króla i królową - zagrają dziennikarze Monika Olejnik (TVN) i Tomasz Lis (Polsat).

Śródmieście z cyrkowcami

W godz. 10 - 13 w Parku im. Rydza-Śmigłego zaplanowano w piątek koncerty, pokazy cyrkowe, konkursy i prezentacje wozów bojowych straży pożarnej. Będzie też defilada policji. O godz. 10.40 i 13 wystąpi natomiast Bartek Wrona.

Księgarnia z czekoladą

Jutro w księgarni Numery Litery (ul. Wilcza 26) o godz. 18 przygotowana zostanie fontanna z czekolady. Z dziećmi zaś spotka się pisarka Natalia Usenko.

Taniec na Targówku

1 czerwca od godz. 15 zaplanowano festyn przy ul. Askenazego. W programie m.in. pokazy tańca, konkursy, a o godz. 18 występ kapeli folkowej z Orliczka.

Ursus bawi się na nowym placu

W piątek zaplanowano koncerty w ośrodku Arsus (ul. Traktorzystów 14), a w sobotę od godz. 9 zabawy na nowym placu zabaw przy ul. Dzieci Warszawy 42. W programie m.in. zabawy w wiosce indiańskiej i skoki na bungee. - kbac